Umíme Vás provést celým procesem výstavby. Od výběru lokality, přes návrh, konstrukce, technické vybavení stavby, vyřízení povolení na úřadech, projektu interiéru, včetně dotažení každého detailu.

 

Pracujeme jinak

Problém přenést ideu mezi investorem, pak autorem návrhu a dále zhotovitelem je v praxi tak problematické, že ve většině případů dopadá dílo velice rozdílně oproti původním představám investora. Chcete-li si být jisti, že zamýšlený projekt proběhne hladce a podle vašich představ, pak je pro vás ideální průběžná spolupráce v plném rozsahu našich služeb.

 

 

 

Schůzka

Plánujete zajímavý projekt a lámete si hlavu s architekturou interiéru, stavbou nového rodinného domu nebo rekonstrukcí??? V tom případě jste na tom správném místě. Jsme společnost, která nabízí moderní atypická řešení a rádi Vám nabídneme naše služby. Vaše osobnost, tužby a zvyky jsou inspirací pro naši práci. V případě, že Vás naše práce zaujme, nebojte se a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme, zodpovíme Vaše dotazy, případně si domluvíme osobní schůzku.

V případě, že projevíte zájem o naše služby, Vás co nejdříve telefonicky kontaktujeme, abychom zjistili, co je předmětem Vašeho zájmu. Na schůzce nám přiblížíte Vaše požadavky a my Vás, na základě zkušeností z podobných projektů, obeznámíme s přibližnou časovou a finanční náročností Vaše myšlenky. Pokud Vás oslovíme, můžeme rovnou na místě pokračovat ve spolupráci a rozvíjet myšlenky a představy ohledně Vašeho projektu.

 

 

Vytvoření studie

Při návrhu dbáme především na to, aby dílo skutečně reprezentovalo Vás, Vaše myšlení a charakter. Na schůzkách se budeme snažit podrobně analyzovat Váš životní styl, zvyky a filozofii a při návrhu tyto aspekty promítat do výsledného díla. Na konzultacích Vás zahltíme našimi nápady a myšlenkami, které s Vámi budeme dále usměrňovat tak, abychom dosáhli výsledku, se kterým budete na 100% spokojeni.

Více v sekci Architektonická studie

 

 

Příprava projektu, vyřizování povolení a administrativa

V této fázi navazujeme na  studii a začínáme pracovat na jednotlivých stupních projektové dokumentace, vyřizování povolení a formalit nezbytných pro projekt.

Projektová dokumentace je zpracovávána jako několik dílčích částí (různé stupně projektu). Každý stupeň má svůj zákonem daný účel a rozsah.

Více v sekci projektová dokumentace

 

                    

Realizace

V případě, že se rozhodnete s námi pokračovat ve spolupráci přichází krok realizace. Během realizace pracujeme jako Technický dozor investora, vyřizujeme komunikaci se zhotoviteli a dohlížíme na dodržování stanoveného harmonogramu. Vše směřujeme k tomu, aby výsledné dílo splnilo Vaše i naše očekávání.  

Ukázky realizací   

 

 

Odměna 

Jde nám především o oboustrannou spokojenost, a proto plně respektujeme Vaše finanční možnosti. Každá zakázka je individuální a to je potřeba si uvědomit. Cena se tedy odvíjí především od její složitosti, povahy a Vašich požadavků. Částku Vám můžeme upřesnit  po osobních konzultacích, kde bude známý přibližný rozsah prací a podrobnější informace.